UPC: 0065030849524 | StarTech.com Model PXTC14C156 6 ft. 14 AWG Computer Power Cord – IEC C14 to IEC C15 Female to Female
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Add your review
This Post layout works only with Content Egg
Check all prices
  • At walmart.com you can purchase StarTech.com Model PXTC14C156 6 ft. 14 AWG Computer Power Cord - IEC C14 to IEC C15 Female to Female for only
  • The lowest price of StarTech.com Model PXTC14C156 6 ft. 14 AWG Computer Power Cord - IEC C14 to IEC C15 Female to Female was obtained on May 13, 2026 6:12 pm.
Description
UPC lookup results for: 0065030849524 | StarTech.com Model PXTC14C156 6 ft. 14 AWG Computer Power Cord – IEC C14 to IEC C15 Female to Female
6 ft 14 AWG Computer Power Cord – IEC C14 to IEC C15 – 6 foot C14 to C15 Power Cord Cable – 14AWG 250V at 15A
Price History
Reviews (0)
User Reviews
0.0 out of 5
0
Write a review
There are no reviews yet.
Be the first to review “UPC: 0065030849524 | StarTech.com Model PXTC14C156 6 ft. 14 AWG Computer Power Cord – IEC C14 to IEC C15 Female to Female”