UPC: 0065030852593 | StarTech.com BRACKET25X2 Dual 2.5” to 3.5 Hard Drive Bay Mounting Bracket – 2.5 to 3.5 HDD / SSD Mounting Bracket w/ SATA Power and Data cabling
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Add your review
This Post layout works only with Content Egg
Check all prices
  • At walmart.com you can purchase StarTech.com BRACKET25X2 Dual 2.5” to 3.5 Hard Drive Bay Mounting Bracket - 2.5 to 3.5 HDD / SSD Mounting Bracket w/ SATA Power and Data cabling for only
  • The lowest price of StarTech.com BRACKET25X2 Dual 2.5” to 3.5 Hard Drive Bay Mounting Bracket - 2.5 to 3.5 HDD / SSD Mounting Bracket w/ SATA Power and Data cabling was obtained on May 13, 2026 10:43 pm.
Description
UPC lookup results for: 0065030852593 | StarTech.com BRACKET25X2 Dual 2.5” to 3.5 Hard Drive Bay Mounting Bracket – 2.5 to 3.5 HDD / SSD Mounting Bracket w/ SATA Power and Data cabling
Mount two 2.5in SATA SSDs/HDDs into a single 3.5in drive bay-Hard Drive Mounting
Price History
Reviews (0)
User Reviews
0.0 out of 5
0
Write a review
There are no reviews yet.
Be the first to review “UPC: 0065030852593 | StarTech.com BRACKET25X2 Dual 2.5” to 3.5 Hard Drive Bay Mounting Bracket – 2.5 to 3.5 HDD / SSD Mounting Bracket w/ SATA Power and Data cabling”