UPC: 0886734869492 | BTI 65W USB-C AC Wall Power Adapter (65WUSB-C-BTI) – Black
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Add your review
This Post layout works only with Content Egg
Check all prices
  • At amazon.com you can purchase BTI BATTERY TECHNOLOGY 65WUSB-C-BTI 65W USB Type C Desktop ac Adapter, Black for only
  • The lowest price of BTI BATTERY TECHNOLOGY 65WUSB-C-BTI 65W USB Type C Desktop ac Adapter, Black was obtained on May 14, 2026 3:11 am.
Description
UPC lookup results for: 0886734869492 | BTI 65W USB-C AC Wall Power Adapter (65WUSB-C-BTI) – Black
BTI 65W USB-C AC Wall Power Adapter (65WUSB-C-BTI) – Black BTI 65W USB-C AC Wall Power Adapter (65WUSB-C-BTI). Black Version.Output: 20V-3.25A20.3V=3A15V=3A14.5V=2A12V=3A9V=3A5.2V=2.4A5V=3A
Price History
Reviews (0)
User Reviews
0.0 out of 5
0
Write a review
There are no reviews yet.
Be the first to review “UPC: 0886734869492 | BTI 65W USB-C AC Wall Power Adapter (65WUSB-C-BTI) – Black”